Oferta

Albumy białe lub ecru z aniołkami

Piękne i ekskluzywne albumy na zdjęcia ze srebrnymi zdobieniami wykonane z białych/ecru materiałów lub białej/ecru skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy na Ślub, Rocznicę

Piękne albumy na zdjęcia ze srebrnymi ramkami lub emblematami, które nadają im ekskluzywny wygląd.  Albumy doskonałe na okazje takie jak Ślub, Rocznica. Albumy wykonane z miękkiego białego, ciemnego lub srebrnego, złotego  materiału – ekoskóra. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy z okazji Komunii

Piękne albumy na zdjęcia ze srebrnymi ramkami lub emblematami, które nadają im ekskluzywny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej skóry ekologicznej. Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.  Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy z ramką na zdjęcia

Ekskluzywne albumy na zdjęcia ze srebrnymi zdobionymi ramkami, które nadają im ciekawy i oryginalny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy na Chrzest

Ekskluzywne albumy na zdjęcia z okazji Chrztu, ze srebrnymi emblematami, które nadają im ciekawy i oryginalny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej ciemnej lub białej skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Zamówienia

Belarte
Katarzyna Sitkowska

ul. Rzemieślnicza 10
20-716 Lublin
Tel. +48 81 4511322
Fax. +48 81 4511942

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.