Oferta

Albumy na Ślub, Rocznicę

Piękne albumy na zdjęcia ze srebrnymi ramkami lub emblematami, które nadają im ekskluzywny wygląd.  Albumy doskonałe na okazje takie jak Ślub, Rocznica. Albumy wykonane z miękkiego białego, ciemnego lub srebrnego, złotego  materiału – ekoskóra. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy na Chrzest

Ekskluzywne albumy na zdjęcia z okazji Chrztu, ze srebrnymi emblematami, które nadają im ciekawy i oryginalny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej ciemnej lub białej skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy z ramką na zdjęcia

Ekskluzywne albumy na zdjęcia ze srebrnymi zdobionymi ramkami, które nadają im ciekawy i oryginalny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy z okazji Komunii

Piękne albumy na zdjęcia ze srebrnymi ramkami lub emblematami, które nadają im ekskluzywny wygląd. Albumy wykonane z miękkiej skóry ekologicznej. Piękna pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.  Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Albumy białe lub ecru z aniołkami

Piękne i ekskluzywne albumy na zdjęcia ze srebrnymi zdobieniami wykonane z białych/ecru materiałów lub białej/ecru skóry ekologicznej. Zdjęcia do albumu są wklejane tradycyjnie, każda strona oddzielona bibułką.

Zamów Katalog

Nazwa firmy *

NIP *

Telefon *

E-mail *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). *

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Belarte Katarzyna Sitkowska zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). *

Zamówienia

Belarte
Katarzyna Sitkowska

ul. Rzemieślnicza 10
20-716 Lublin
Tel. +48 81 4511322
Fax. +48 81 4511942

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.